Lokalizacja:

adres:
83-330 Żukowo
ul. Armii Krajowej 1
 
czynne:
pon. - pt. od 07:00 do 17:00
sob. od 07:00 do 14:00
Kontakt:

tel.:
58 685-81-87, 607-828-700, 607-205-502
fax:
58 685-76-16
e-mail:
WWW:
Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2003 roku zajmującą się szkoleniami na operatorów oraz konserwatorów maszyn budowlanych, urządzeń dozorowych, uprawnień elektroenergetycznych oraz usługami BHP. Prowadzimy szkolenia indywidualne oraz na zlecenia firm. Nasz Ośrodek Szkoleniowy dysponuje nowoczesnymi salami wykładowymi oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę wykładowców. Praktyki odbywają się na nowych maszynach najlepszych marek takich jak JCB, CATERPILLAR, KOMATSU, NISSAN FORKLIF.

Szkolenia oferowane przez POLKAR odznaczają się najwyższą jakością, spełniającą oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Nasz sukces opiera się na trzech filarach: wieloletnim doświadczeniu, wyspecjalizowanej kadrze oraz zaawansowanej technologii wykorzystywanej w procesie szkolenia. Współpracując z najlepszymi wykładowcami, osiągnęliśmy istotną przewagę nad konkurencją, a POLKAR stał się silnym, dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem szkoleniowym.

W 2005 roku swój zakres działań zwiększyliśmy o serwis maszyn budowlanych. Wykonujemy przeglądy okresowe wózków widłowych, żurawi oraz innych maszyn budowlanych. Samochody serwisowe wyposażone są w specjalistyczne narzędzia części zamienne do wykonywania usług bezpośrednio u Klienta.


Ośrodek Dydaktyczno-Szkoleniowy P.P.U.S. "POLKAR" Sp. z o.o. prowadzi szkolenia na operatorów maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych w zakresie klasy III, II, I w specjalnościach:

- koparkoładowarki, koparki jednonaczyniowe, ładowarki jednonaczyniowe, spycharki, walce drogowe, zespoły maszyn do produkcji mieszanek bitumicznych, pompy do mieszanki betonowej, rozściełacze masy bitumicznej, zagęszczarki i ubijaki wibracyjne, frezarki do nawierzchni dróg, przecinarki do nawierzchni dróg, równiarki , remontery nawierzchni, maszyny do produkcji, sortowania i uszlachetniania kruszyw, wielozadaniowe nośniki osprzętów, skrapiarki do nawierzchni bitumicznej, zespoły maszyn do produkcji mieszanek betonowych, narzędzia udarowe ręczne, betoniarki, rusztowania budowlano - montażowe metalowe, sprężarki przewoźne, elektrownie polowe, rozszerzenie uprawnień o dany typ maszyny i wiele innych.
- Szkolenia elektroenergetyczne w zakresie eksploatacji i dozoru, urządzeń i instalacji elektrycznych, urządzeń zużywających ciepło oraz urządzeń i instalacji gazowych.
- Szkolenia w zakresie urządzeń dozorowych przygotowujące do obsługi: żurawie (wszystkie typy), suwnice, podesty ruchome, wciągarki i wciągniki, wózki jezdniowe, dźwigi (windy towarowe i towarowo-osobowe), ciągniki, dźwigniki samochodowe, dźwigniki samochodowe montowane na pojazdach, burty załadowcze samochodowe, kurs hakowych.
- Szkolenia operatorów wózków widłowych z napędem silnikowym wszystkich typów, bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach jezdniowych.
- Szkolenia w zakresie BHP: pracodawców, pracowników na stanowiskach kierowniczych, inżyniersko- technicznych, administracyjno-biurowych, robotniczych, nauczycieli, służb BHP.
- Szkolenia z zakresu spawania elektrycznego i gazowego.