Lokalizacja:

adres:
83-314 Somonino
ul. Ceynowy 10
 
Kontakt:

tel.:
601-300-300
e-mail:
WWW:
Pensjonat Pomerania to urokliwe miejsce, w którym spędzisz miłe chwile. Dysponujemy aż 33 pokojami każdy posiada swoją łazienkę (1 i 2-osobowymi z możliwością dostawki), strzeżonym parkingiem na samochody i autobusy, salą konferencyjną, restauracją serwującą wyborne dania i dwiema salami weselnymi – na 100 osób i na 170 osób.

W Pensjonacie Pomerania organizujemy wesela i inne imprezy okolicznościowe wzbogacone kaszubskim folklorem i uświetnione doskonałą obsługą. Nasz obiekt znajduje się w miejscowości Somonino (między Szymbarkiem a Gdańskiem). Nieopodal naszego Pensjonatu przebiega Szlak Wzgórz Szymbarskich – cudowne miejsce, gdzie każdy może odpocząć i nabrać sił.

Lokalizacja naszego Pensjonatu połączona z pasją do pracy, doświadczeniem i wiedzą w zakresie turystyki i hotelarstwa są dla naszych gości gwarancją doskonale spędzonego czasu.

Serdecznie zapraszamy do Pensjonatu Pomerania – unikalnego miejsca, w którym zabawa trwa do białego rana, a odpoczynek nie ma sobie równych. Zobacz naszą ofertę i skontaktuj się – zarezerwuj pokój lub umów termin przyjęcia weselnego.