Lokalizacja:

adres:
83-300 Kartuzy
ul. 3 Mja 1A
 
czynne:
pon. - niedz. od 06:00 do 22:00
Kontakt:

tel.:
664-922-363
FB:
Jesteś miłośnikiem aktywności fizycznej? Szukasz dobrego miejsca na treningi? A może dopiero chcesz zacząć przygodę ze sportem i zadbać o formę? Odwiedź siłownię Fit Gym w Kartuzach. Położona w samym centrum Kartuz, wyposażona w najwyższej jakości sprzęt jest idealnym miejscem do ćwiczeń. Tu zbudujesz sylwetkę swoich marzeń.

Fit Gym to nowa, niezwykle komfortowa siłownia położona w samym centrum Kartuz, przy ul. 3 Maja 1a (na wysokości parku przy ul. Parkowej). Fit Gym wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt do ćwiczeń - Hammer Strength i Life Fitness. Marka Hammer Strength to jeden z najlepszych na świecie producentów profesjonalnego sprzętu wykorzystywanego na siłowniach. Na urządzeniach tej marki trenują m.in zawodnicy: NBA, NFL, NHL, a także adepci FBI i Secret Service. W Polsce w sprzęt tej klasy wyposażonych jest zaledwie kilkanaście placówek, w tym ta w Kartuzach. Unikalna technologia, jakość oraz wydajność tych urządzeń gwarantują pełną satysfakcję z treningu i ćwiczenia na zupełnie innym poziomie.

Siłownia podzielona jest na trzy strefy - cardio, wolnego ciężaru oraz maszyn. W strefie cardio znajdują się nowoczesne bieżnie oraz wioślarz, wyposażone m.in. w ekrany TV i wejścia USB z możliwością odtworzenia własnego treningu, orbitreki, rowerki. W strefie wolnego ciężaru znajdują się profesjonalne sztangi - proste i łamane, a także hantle i ketle. W strefie maszyn są urządzenia do ćwiczeń na wszystkich partiach ciała, budowania zarówno masy, jak i idealnej rzeźby. Na każdym sprzęcie znajduje się QR-code. Po zeskanowaniu kodu smartfonem połączymy się ze stroną internetową, na której znajdziemy informacje o możliwościach danego urządzenia, ćwiczeniami, jakie możemy na nim wykonywać oraz filmy instruktażowe.

Na miejscu do dyspozycji chętnych czuwa dwóch doświadczonych trenerów personalnych.

Osoby, które chcą odwiedzić Fit Gym mogą zakupić pojedynczą wejściówkę bądź karnet. Posiadacze 30-dniowych karnetów mogą z siłowni korzystać zarówno w dni powszednie, jak i niedziele i święta. Do zakupu każdego karnetu pierwszy trening personalny jest gratis.

Zakup karnetów, jak i wejściówek jednorazowych możliwy jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-22.

Koszt pojedynczej wejściówki w godz. 10-16 to 10 zł, natomiast w godz. 16-22 - 15 zł.

Karnet za 100 zł obejmuje: wejściówki na siłownię w godz. 6-16.

Karnet za 130 zł obejmuje: wejściówki na siłownię w godz. 6-22.

Karnet na wejścia do godz. 16 jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie poranne treningi. Przed pracą mogą odbyć trening, a po nim w komfortowych warunkach wziąć prysznic i udać się do pracy. Ten karnet idealny jest również dla uczącej się młodzieży - mogą odwiedzić siłownię przed lub po zajęciach.

Karnet z wejściówkami od godz. 6 do 22 to świetna opcja, dla osób, które wolą trenować popołudniami i wieczorami, mają zmienny system pracy bądź też są tak aktywne, że trenują rano i wieczorem. Dzięki karnetowi klient odwiedzi siłownię w najdogodniejszym dla siebie momencie.

Co ważne, klient Gym Fit korzystający z karnetów dopłacając dodatkowe 20 zł może mieć do dyspozycji własną szafkę na wyłączność. Będzie mógł z niej korzystać przez okres ważności karnetu. Tym samym część rzeczy przydatnych podczas pobytu w siłowni można bezpiecznie pozostawić w szatni i nie trzeba codziennie przynosić ich z sobą.

Odwiedź profil siłowni na facebooku, polub i bądź na bieżąco z wszystkimi aktualnościami i promocjami - www.facebook.com/fitgymkartuzy

Czynne codziennie w godz. 6 -22 (dla posiadaczy karnetów), 10-22 (dla pozostałych).