Lokalizacja:

adres:
84-200 Wejherowo
ul. Pucka 12
Naszym priorytetem jest dopasowanie odpowiedniego rozwiązania finansowego w oparciu o dostępne na rynku instrumenty finansowe oraz przeprowadzenie Państwa przez procedurę bankową profesjonalnie i komfortowo.

W swoim portfelu posiadamy usługi kilkunastu podmiotów finansowych, zarówno bankowych jak i solidnych organizacji niebankowych.Kompleksowa obsługa gwarantuje, że przez cały proces transakcji obsługiwani jesteście Państwo przez wykwalifikowanego doradcę,osobę z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. Jesteśmy również z Państwem po zakończeniu transakcji, służąc pomocą w obsłudze po sprzedażowej, odpowiadając na powstałe pytania i wątpliwości oraz poprzez rozwiązywanie aspektów bieżących po ewentualne zmiany zapisów w umowach.

W oparciu o bieżące dokumenty finansowe oraz prognozowane obroty finansowe na kolejne lata dążymy do zapewnienia Państwa przedsiębiorstwu stabilności działań.Takie spectrum pozwala nam na przedstawienie najlepszego rozwiązania skrojonego na miarę oczekiwań, gwarantującego zaspokojenie potrzeb.

Mamy również świadomość długofalowości prowadzenia przedsięwzięć, dlatego każdą inwestycje staramy się rozpatrywać w szerokim horyzoncie czasowym.
Staramy się dostarczyć usługę najwyższej jakości bez potrzeby angażowania Państwa czasu, dlatego też nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Dojeżdżamy o dogodnych dla Państwa porach pod dowolny adres.

* Rzetelna analiza finansowa
* Uproszczone procedury
* Szybka decyzja
* Optymalizacja podatkowa
* Długi okres finansowania
* Niska opłata wstępna
* Płatność oraz finansowanie w EUR
* Raty
* Bez zaświadczeń
* Bez BIG< BIK< KRD
* Kredyty: obrotowy, inwestycyjny, preferencyjny
* Leasing operacyjny i finansowy
* Pożyczka leasing'owa
* Kredyt samochodowy
* Kredyt dla rolników
* Pożyczka pod dofinansowanie unijne
* Pożyczka na oświadczenie
* Doradztwo podatkowe
* Dotacje Unijne ect.