Lokalizacja:

adres:
83-307 Kiełpino
ul. Długa 15
 
czynne:
pon. - pt. od 08:00 do 17:30
sob. od 09:00 do 14:00
Kontakt:

tel.:
58 681-46-77, 502-187-352
e-mail:
WWW:
Przedsiębiorstwo Budowlane ,,Waciński” z siedzibą w miejscowości Kiełpino, woj. pomorskie działa nieprzerwanie od 1997 roku. Naszymi głównymi gałęziami działalności są roboty budowlane i drogowe wykonywane na terenie całej Polski. Mieścimy się w kategorii mikroprzedsiębiorstw zatrudniając około 20 pracowników, którzy mają dostęp do kompletnego parku maszynowego pozwalającego wykonać każde nowo wyznaczone zadanie.

Misja
Od samego początku staramy się kłaść ogromny nacisk na wdrażanie nowoczesnych technologii, innowacyjnych rozwiązań opierających się na bogatych doświadczeniach i tradycjach regionu. Naszym podstawowym celem jest realizacja zadania w sposób, który pozwoli zaoszczędzić czas i środowisko jednocześnie zmniejszając nakłady pracy a co za tym idzie koszty. Pragniemy zbudować wizerunek firmy energooszczędnej, zorientowanej na innowacyjność, zdolnej do podjęcia konkurencyjnej walki w sektorze budowlanym.

Park maszynowy
Każdego roku staramy się powiększać Naszą ofertę dlatego powiększamy i unowocześniamy park maszynowy. W ostatnich latach powiększyliśmy swój wachlarz usług o stabilizację gruntu i produkcję betonu towarowego.

Oferta
STABILIZACJA GRUNTU
ROBOTY DROGOWE
KONSTRUKCJE STALOWE
WYNAJEM MASZYN
SPRZEDAŻ MASZYN