Lokalizacja:

adres:
83-332 Dzierżążno
ul. Kartuska 21
 
czynne:
pon. - pt. od 09:00 do 18:00
Kontakt:

tel.:
501-735-553
e-mail:
WWW:
WNĘTRZA - ARANŻACJE I METAMORFOZY
 
Nasza oferta:
* dekoracja domów, mieszkań i lokali komercyjnych (restauracji, pubów, pensjonatów, salonów fryzjerskich, biur itp)
* profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży/wynajmu poprzez niskobudżetowy lifting wnętrza i wyeksponowanie jego atutów (home staging)
* efektowne metamorfozy wnętrz przy niskim nakładzie finansowym
 
Nie masz czasu lub pomysłu na zmiany? Z nami możesz szybko i skutecznie przeprowadzić niskobudżetowe i spektakularne zmiany. Remont mieszkania to nie byle kłopot. Ale przecież, aby odświeżyć i odmienić wygląd pomieszczeń, wystarczą niekiedy drobne - a tym samym niedrogie - zmiany. Czasem wystarczy przestawić lub przemalować meble, zmienić oświetlenie, użyć tkanin o innej niż wcześniej kolorystyce, dobrać nowe dodatki nadające wnętrzu oryginalny charakter.
 
Organizujemy zakupy i współpracujemy z ekipą tapicerów i stolarzy. Przy odpowiednim zaplanowaniu, efektowną metamorfozę mieszkania, domu lub lokalu użytkowego można zrobić nawet w jeden weekend.
 
Cena za jednorazową wizytę i konsultację w nieruchomości u klienta 300 zł. Jeśli Państwo zdecydujecie się skorzystać z naszych usług w zakresie przeprowadzenia metamorfozy, cena zostaje odliczona od kwoty za całą usługę (cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od zakresu przeprowadzanych zmian remontowych i ilości niezbędnych wizyt w marketach budowlanych i sklepach wyposażenia wnętrz).
 
Posiadamy certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu Home Stagers Polska przeprowadzonym przez prekursorkę home stagingu w Polsce p.Marię Semczyszyn (autorkę serii "Home Staging = mieszkania do sprzedania" emitowanym w TV na kanale Domo+).

Świadczymy usługi na terenie Kartuz, Żukowa, Sierakowic, Kościerzyny i okolic.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy także na Facebooka:
https://www.facebook.com/metamorfozawnetrz

(zdjęcia autorskie)