Lokalizacja:

adres:
83-311 Goreczyno, Ostrzyce
ul. Droga Kaszubska 68
Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od kilku lat, specjalizującą się w licencjonowanym krajowym i międzynarodowym przewozie osób do Holandii, paczek oraz korespondencji. Atutem naszej działalności jest wieloletnie doświadczenie podparte jakością usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu mamy rzeszę stałych Klientów i firm z którymi współpracujemy.

Wykwalifikowana ekipa zgranej załogi kierowców i pracowników biura, zapewnia bezpieczny i komfortowy transport do celu. Zadowolenie każdego Klienta cenimy ponad wszystko, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu osoby korzystające z naszych usług chętnie do nas wracają.
Najlepszym dla nas dowodem, a dla Państwa gwarancją udanej podróży, są opinie naszych klientów wystawione na różnych forach i portalach społecznościowych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z opiniami na Facebooku. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam wszystkim, którzy już podzielili się opinią na nasz temat i zachęcamy wszystkich pozostałych do naśladowania.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług, a przekonasz się ,że klimat panujący w naszej firmie podczas podróży sprawi, że i ty do nas wrócisz i polecisz każdemu.