Lokalizacja:

adres:
83-333 Chmielno, Garcz
ul. Świerkowa 3
 
czynne:
pon. - śr. od 10:00 do 18:00
czw. od 12:00 do 20:00
pt. od 10:00 do 18:00
sob. od 08:00 do 14:00
Kontakt:

tel.:
888-352-369, 538-604-788
e-mail:
FB:
Tu kilkoma pociągnięciami pędzla podkreśla się to, co w kobiecie najpiękniejsze, na paznokciach powstają małe dzieła sztuki, a uroda klientek rozkwita dzięki fachowej opiece specjalistek. W Gabinecie Kosmetycznym Fuksja w Garczu każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Odwiedź go i przekonaj się sama.

Wysoka jakość świadczonych usług, troska o każdy detal, stosowanie najlepszych kosmetyków, znajomość najnowszych trendów i ciągły rozwój usług zaowocowały tym, że nam zaufało już wiele klientek.

Gabinet Fuksja oferuje m.in. zabiegi na twarz, manicure, pedicure oraz makijaż, a także przedłużanie rzęs.

Manicure, Pedicure

Pani Kinga Driwa potrafi wyczarować na dłoniach prawdziwe dzieła sztuki. Śledzi wszystkie trendy w dziedzinie stylizacji paznokci i wszystkie stosuje w swoim gabinecie.
Wszystkie wzory są wykonywane samodzielnie według wymarzonego wzoru klientki.
Ciągły rozwój i pogłębianie wiedzy pozwala na wprowadzanie najmodniejszych trendów w gabinecie, jak również stosowanie najnowszych metod w stylizacji paznokci.

Makijaż

Dzięki uzdolnieniom artystycznym pani Kinga tworzy też fantastyczne makijaże. Używa do nich najwyższej jakości kosmetyków takich marek jak Kryolan, Bikor, Inglot, The Balm, Smashbox.

Wizyty w gabinecie umawiane są w taki sposób, by żadna klientka nie musiała czekać, a podczas zabiegów cała uwaga poświęcana jest tylko i wyłącznie jej.

W Fuksji można wykupić również efektownie prezentujące się vouchery upominkowe na wybrane zabiegi. To idealny pomysł na prezent dla żony, siostry, przyjaciółki czy mamy. Bon na wizytę u kosmetyczki ucieszy każdą kobietę.

Promocje i niespodzianki śledzić można na bieżąco na fanpage'u Fuksji na facebooku - wejdź i kliknij "Lubię to" a nic Cię nie ominie.