Lokalizacja:

adres:
83-332 Dzierżążno
ul. Osiedle Zacisze 15
Kontakt:

tel.:
603-323-909
e-mail:
Firma Usługi Hydrauliczne Bartłomiej Brylowski głównie specjalizuje się montażem produktów firm Kostrzewa i Viessmann.

Dlaczego kotły KOSTRZEWA?

Od samego początku założenia firma zajmuje się produkcją urządzeń grzewczych c.o. przeznaczonych do ogrzewania budynków mieszkalnych i obiektów przemysłowych.

Przez cały okres działalności firma bada i unowocześnia swoje wyroby, aby spełniały wymagania stawiane przez klientów.

Obecnie firma Kostrzewa jest Liderem w produkcji kotłów na pelet w Polsce, jednocześnie stając się poważną konkurencją dla zagranicznych producentów kotłów, pod względem jakościowym i cenowym.

Wysoce zaawansowane rozwiązania, oraz budowa, automatyka i komfortowa eksploatacja wszystkich urządzeń Kostrzewa powoduje, iż kotły tej firmy nie mają sobie równych na polskim rynku. Kotły Kostrzewa są wyposażane m.in. w sondy lambda, co podnosi znacznie sprawność spalania i oszczędności w paliwie, automatyczne rozpalarki do peletu, ekogroszku i zboża, inteligentną automatykę fuzzy logic pozwalająca modulować mocą kotła w zależności od zapotrzebowania ,oraz sterowanie pogodowe i pokojowe w standardzie. Nowością, są także systemy samooczyszczenia wymiennika kotła, oraz palnika na pelet. Wszystkie rozwiązania w urządzeniach KOSTRZEWA wyznaczają nowe standardy w eksploatacji kotłów na paliwo stałe.

Natomiast produkty firmy Viessmann są znane na całym świecie również dzięki temu, że za ich przyczyną technika grzewcza posunęła się tak daleko w swoim rozwoju.

Współpracując z przedstawicielem tej firmy klient ma pewność, że współpracuje z partnerem, który odpowiednio doradzi i dobierze system grzewczy do konkretnego budynku.

Zapraszam do współpracy
Bartłomiej Brylowski