Lokalizacja:

adres:
83-314 Ostrzyce
ul. Droga Kaszubska 8a
 
Kontakt:

tel.:
58 684-18-77
fax:
58 684-16-68
e-mail:
WWW:
U Stolëma To Miejsce Dla Ciebie...

Centrum Rekreacji "u Stolëma" położone jest w Ostrzycach, w samym sercu Kaszub, bezpośrednio nad malowniczym jeziorem Ostrzyckim. W naszym centrum odpoczniecie Państwo od wielkomiejskiego zgiełku łącząc błogi wypoczynek, Spa & Wellness i regionalną restaurację w jednym. Posiadamy własne kąpielisko z plażą i wypożyczalnię sprzętu wodnego. Dla urozmaicenia pobytu czeka szereg dodatkowych atrakcji: park linowy, rejsy statkiem, mini-golf, kajakarstwo, wędkarstwo, nordic-walking i wiele innych. U nas zorganizujecie Państwo wesele, wszelkie uroczystości rodzinne, szkolenie, imprezę integracyjną czy biesiadę w plenerze. Oferujemy również atrakcje charakterystyczne dla naszego regionu czyli przejażdżki wozami drabiniastymi, kuligi i występy kapel reginalnych. Nasze motto to „Kaszubska Nowoczesność’, a naszym atutem jest kameralność obiektu, co pozwala na bliski kontakt z gośćmi.


Spa Kaszuby

Relaksująca i zachęcająca do wypoczynku strefa SPA zapewnia odprężenie dla ciała oraz umysłu. Malownicze otoczenie wpływa kojąco na zmysły, pozwalając odpocząć i zapomnieć o wszelkich problemach oraz trudnościach. W ofercie można skorzystać z dobroczynnego wpływu wizyt w saunie oraz jacuzzi.

W naszej części Spa & Wellness można skorzystać z:
- sauny suchej,
- jacuzzi Bahama,
- masaży relaksacyjnych,
- groty solnej,
- kapsuły spa.


Pokoje Domki Apartamenty

Chcąc zapewnić najwyższy komfort naszym Gościom, w Centrum Rekreacyjnym U Stolëma udostępniamy aż 19 przytulnych pokoi, a także specjalny Pokój Studio. Z myślą o cztero- i sześcioosobowych grupach oprócz pokoi do dyspozycji Gości udostępniamy urokliwe domki kryte strzechą. Chatka składa się z dwóch kondygnacji. Dla Gości, którym zależy na podwyższonym komforcie przygotowaliśmy luksusowe apartamenty o wysokim standardzie. Udostępniamy cztery pomieszczenia, których wystrój opiera się na czterech porach roku. Nie zapominamy oczywiście o osobach, które zamiast luksusowych pokoi preferują nocleg na świeżym powietrzu. Specjalnie z myślą o nich udostępniamy pole namiotowe o rozległym terenie, na którym umożliwiamy rozbicie własnego namiotu.


Stolëmowa Restauracja

urządzona jest w ciepłych kolorach beżu i czerwieni. Ściany udekorowane są drewnianą boazerią, lamperią i przysufitowymi falbankami z drewna. Charakterystycznymi akcentami są dekoracje nawiązujące do elementów haftu kaszubskiego – wzory wypalane w drewnie, panele z podświetlonymi wzorami oraz przestrzenne wzory na ścianach. Charakteru wnętrza dodają ciepłe czerwone zasłonki z wzorem kwiatowym oraz subtelne dekoracje w wiejskim stylu. Na jednej ze ścian oraz suficie nad parkietem znajdują się ręcznie malowane dzieła, które dodają lokalowi ekspresji i stylu. W okresie letnim restauracja połączona jest z tarasem, z którego można podziwiać piękny widok na jezioro Ostrzyckie.


Park Linowy Stolëm – najwyższy na Kaszubach, zaprasza na trzy trasy do przejścia:
* wysoka dla odważnych - 20 przeszkód, tyrolka, długość 300 m,
* tyrolkowa do punktu widokowego - 6 przeszkód, 3 tyrolki, długość 350 m,
* trasa dla dzieci i początkujących - 10 przeszkód, długość 150 m.

Czeka wiele przeszkód m.in.:
* Most Tybetański, Pal Azji
* Siatki poziome i pionowe
* Ścieżka nad kanionem
* Drabinka oponowa
* Wiszące deski i schody
* Kolejki Tyrolskie
* Wózek zjazdowy