Konserwator

Dodano: piątek, 12 października 2018 r., 14:51 | Ważne do: niedziela, 11 listopada 2018 r., 13:51

Treść ogłoszenia:

Oferta Pracy na stanowisku:
Konserwator
Miejsce pracy : Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o. o. w Kartuzach
Obowiązki na stanowisku:
• Bieżące usuwanie usterek technicznych;
• Przegląd komórek organizacyjnych w celu lokalizacji usterek technicznych;
• Serwis i konserwacja urządzeń technicznych;
• Wykonywanie prac remontowo – montażowych;
• Obsługiwanie i konserwacja urządzeń technicznych: wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, elektroenergetycznych, instalacji gazów medycznych itp.
• Ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami działu;
Wymagania pożądane:
• Wykształcenie średnie techniczne;
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Dobra znajomość obsługi i korzystania z narzędzi warsztatowych;
• Prawo jazdy kategorii „B”
Oferujemy:
• Stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
• Możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery,
• Pracę w przyjaznym zespole.

Oferty zawierające CV oraz kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i przebieg pracy zawodowej prosimy kierować w terminie do 29.10.2018 roku na adres: Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o. o. ul. Floriana Ceynowy 7, 83-300 Kartuzy lub mailem na adres sekretariat@pczkartuzy.pl z informacją w temacie „Konserwator”

Prosimy pamiętać o dołączeniu i podpisaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Informujemy, że Administratorem danych jest Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
z siedzibą w Kartuzach przy ul. Floriana Ceynowy 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe:

Powiatowe Centrum Zdrowia
Kartuzy
tel. 58 685 49 86
e-mail: sekretariat@pczkartuzy.pl