Dom na wsi z dużą działką !!

Dodano: wtorek, 16 października 2018 r., 09:32 | Ważne do: czwartek, 15 listopada 2018 r., 08:32
Dom na wsi z dużą działką !!

Treść ogłoszenia:

Jeżeli marzysz o własnym domu na wsi, niedaleko lasu i masz trochę zapału oraz inwencji – może to być właśnie to miejsce !!Prezentujemy Państwu do sprzedaży dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi usytuowany na dużej działce o powierzchni 3035 m2 w miejscowości Dąbrowa, w gminie Kamień Krajeński, w powiecie sępoleńskim.W skład nieruchomości wchodzą :

Dom mieszkalny o powierzchni ok.80 m2, na powierzchnię mieszkalną składają się : wiatrołap, kuchnia, trzy pokoje oraz łazienka z toaletą.

Trzy budynki gospodarcze, jeden z nich z powodzeniem może pełnić funkcję garażu

Stodoła o łącznej powierzchni ok.190 m2.Dom wraz z budynkami gospodarczymi- do remontu.Media :energia elektryczna, woda (gminna oraz studnia głębinowa ), szambo, istnieje możliwość zamontowania przydomowej oczyszczalni ścieków.Lokalizacja z dala od centrum wsi oraz duża powierzchnia działki, stwarza możliwość np. hodowli zwierząt. Dookoła pola uprawne oraz niedaleko las.Do najbliższego miasta Kamienia Krajeńskiego jest 6 km, a do powiatowego Sępólna Krajeńskiego 12 km.

Miejsce idealne dla ludzi z pomysłem, szukających ciszy i spokoju, nie bojących się wyzwań, ceniących bytowanie na łonie natury, blisko lasu !!Zapraszamy na prezentację !!

Cena: 159.000 zł

Dane kontaktowe:

Mariusz
Dąbrowa gm.Kamień Krajeński
tel. 720092092
e-mail: mariusz@chbn.pl
WWW: http://chbn.pl

Zobacz także:

Wszystkie ogłoszenia w kategorii: Nieruchomości > Sprzedam > Działka