mieszkanie w Kartuzach Mściwoja II w nowym budownictwie

Dodano: wtorek, 6 listopada 2018 r., 14:09 | Ważne do: czwartek, 6 grudnia 2018 r., 14:09
mieszkanie w Kartuzach Mściwoja II w nowym budownictwie

Treść ogłoszenia:

Do sprzedania kawalerka z możliwością adaptacji pod dwa pokoje (obecnie jest tak zrobione). Pokój jest oddzielony szafą odzieżową od kuchni. Możliwość zdemontowania drewnianej szafy i postawienia ścianek działowych celem wyodrębnienia dwóch pokoi. Mieszkanie jest po malowaniu pokoju, a przed malowaniem kuchni. Mieszkanie posiada dużą piwnicę z zamontowanymi gospodarczymi półkami. Ostatni remont mieszkania był w 2015 roku.
W mieszkaniu zastosowane lepszej jakości urządzenia jak dobrej jakości prysznic z niskim brodzikiem 1,5 x 1,2, drzewo tekowe na podłodze, baterie grohe, zestaw podtynkowy grohe.
Mieszkanie znajduje się w pobliżu jeziora. Blisko do centrum oraz dojazd do mieszkania jest od trzech stron w przypadku budowy dróg (dojazd od prokowa, od strony Lidla oraz dojazd od strony oczyszczalni).
Cicha i spokojna okolica oraz bliskość lasu (50 metrów).
Niskie opłaty zarówno zimą jak i latem. Czynsz miesięczny około 220 zł. Ogrzewanie zimą przy pełnym grzaniu podczas dużych mrozów 300 - 450 zł. Przy normalnym grzaniu 250 zł.
Dużo miejsc postojowych przed budynkiem. Koło mieszkania są dwie przychodnie publiczne i jedna prywatna, sklep spożywczy Maroko, dentysta, fryzjer, solarium, apteka, niedaleko jest Policja, powiatowy urząd pracy, myjnia samochodowa, mechanik samochodowy oraz wiele innych: stacja paliw, koszałka materiały budowlane
Piękny widok z balkonu na ogród z drzewami. Obecnie blok jest ocieplany oraz zakładane są nowe szklane balustrady z elementami chromowanymi na balkonach

Cena: 250.000 zł

Dane kontaktowe:

Właściciel
Kartuzy
tel. 608006003
e-mail: madziorr1985@gmail.com

Zobacz także:

Wszystkie ogłoszenia w kategorii: Nieruchomości > Sprzedam > Mieszkanie