Medcorp - sprzęt medyczny wysokiej jakości

Dodano: piątek, 9 listopada 2018 r., 12:58 | Ważne do: piątek, 23 listopada 2018 r., 12:58
Medcorp - sprzęt medyczny wysokiej jakości

Treść ogłoszenia:

Diagnostyka obrazowa w medycynie jest aktualnie niezwykle mocno rozwinięta. Aby jednak była przydatna, konieczny jest najwyższej klasy sprzęt.

Firma Medcorp to renomowany dostawca sprzętu bardzo wysokiej jakości, który zapewnia możliwość prowadzenia diagnostyki na wysokim poziomie. Co ważne, w ofercie firmy znalazły się również takie usługi, jak konfiguracja zakupionego sprzętu oraz szkolenia dla lekarzy poświęcone obsłudze zakupionego sprzętu. Stawiając na zakup urządzeń do diagnostyki obrazowej, można też liczyć na serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. W swojej ofercie firma ma aparaty USG, echokardiografy oraz papier do USG. Wszystkie urządzenia są pełnowartościowe oraz gwarantują precyzyjne wyniki.

Siła firmy tkwi w doskonale do swojej pracy przygotowanym personelu, który ma ogromne doświadczenie oraz bardzo dużą wiedzę teoretyczną. Z chęcią odpowiada na wszelkie pytania zadawane przez klientów, pomagając w podjęciu decyzji. Medcorp to firma oferująca usługi na naprawdę wysokim poziomie. Bardzo dobry wybór dla wszystkich poszukujących sprzętu do diagnostyki obrazowej charakteryzującego się bardzo wysoką jakością. Szeroki wybór, przystępne ceny i doradztwo zawsze wtedy, gdy pojawia się taka potrzeba!


Kontakt:

Biuro MedCorp Polska
tel. 501 230 275
e-mail: arek@medcorp.pl
https://medcorp.pl/

Dane kontaktowe:

MedCorp Polska
Kartuzy
tel. 501 230 275
e-mail: marketing@medcorp.pl
WWW: http://medcorp.pl

Zobacz także:

Wszystkie ogłoszenia w kategorii: Różne > Usługi