Trzy pokojowe mieszkanie ,Chojnice !!

Dodano: środa, 15 maja 2019 r., 11:50 | Ważne do: piątek, 14 czerwca 2019 r., 11:50
Trzy pokojowe mieszkanie ,Chojnice !!

Treść ogłoszenia:

Szukasz inwestycji która potrzebuje nowego życia, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!! Mieszkanie do remontu!

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku o powierzchni 55,6 m2, usytuowane na 4 piętrze przy ulicy Budowlanych w Chojnicach.

Mieszkanie bardzo przestronne i jasne przeznaczone do częściowego remontu, co stwarza możliwości zaaranżowania według własnych potrzeb.

W składa mieszkania wchodzi: duży korytarz, kuchnia, trzy pokoje w tym jeden z balkonem oraz łazienka. Do mieszkania przynależy piwnica.

Pokoje bardzo jasne i ustawne.

Okna PCV ( nie wymagają wymiany ).

Łazienka z toaletą wyposażona w prysznic, w ostatnich latach została wyremontowana, zamontowano nowoczesną glazurę oraz akcesoria.

Średni koszt czynszu, który obejmuje ogrzewanie, wywóz śmieci, zużycie wody oraz fundusz remontowy wynosi ok. 450 zł, dotyczy 4 / 5 osób.

Osiedle położone blisko miasta, sklepów, przechodni lekarskiej, szkół i przedszkola.

Jeżeli masz pomysł na zaaranżowanie własnego mieszkania, to nie wahaj się i już dziś umów się z nami na jego prezentację!!

Lokalizacja, infrastruktura osiedla, trzy pokoje, to atuty nieruchomości!

Chojnickie Biuro Nieruchomości zaprasza! Zadzwoń i już dziś umów się z nami na prezentację mieszkania!!Oferta 86-2019 www.Chbn.pl

Cena: 192.000 zł

Dane kontaktowe:

Anita
Chojnice
tel. 720 33 22 33
e-mail: anita@chbn.pl
WWW: http://chbn.pl

Zobacz także:

Wszystkie ogłoszenia w kategorii: Nieruchomości > Sprzedam > Mieszkanie