Słoneczne mieszkanie z miejscem do wypoczynku !!

Dodano: środa, 12 czerwca 2019 r., 07:05 | Ważne do: piątek, 12 lipca 2019 r., 07:05
Słoneczne mieszkanie z miejscem do wypoczynku !!

Treść ogłoszenia:

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na parterze II piętrowego budynku znajdującego się w miejscowości Międzybórz, gminie Rzeczenica, w województwie pomorskim.W skład powierzchni wchodzą: kuchnia z oknem, dwa pokoje z czego jeden z wyjściem na balkon, łazienka z wanną, wc oraz korytarz. Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 14,13 m2 i pomieszczenie gospodarcze o powierzchni około 16 m2 oraz część wspólnego ogródka przydomowego, około 300 m2.


Mieszkanie częściowo po remoncie. Na ścianach w pokojach gładzie, na podłogach wylewki betonowe przygotowane pod instalacje paneli lub gresu. Łazienka i kuchnia do własnej aranżacji. Częściowo wymieniona instalacja elektryczna, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Wszystkie okna PCV dobrej jakości. Centralne ogrzewanie z sieci zewnętrznej.Atrakcyjności nieruchomości dodaje spokojna lokalizacja, z dala od zgiełku miasta.

Miejscowość Międzybórz jest oddalona od Rzeczenicy o 11 km, od Przechlewa 25 km, w pobliżu malowniczych rezerwatów Bocheńskie Błoto. W niewielkiej odległości od mieszkania znajdują się sklep oraz kościół katolicki i cerkiew prawosławna.

Mieszkanie o niskich kosztach utrzymania: czynsz w wysokości 270 zł miesięcznie.Mieszkanie na parterze, niskie koszty utrzymania, własny ogródek !!!Polecamy uwadze i zapraszamy na prezentację !!!

Cena: 69.000 zł

Dane kontaktowe:

Anita
Międzybórz gm.Rzeczenica
tel. 720 33 22 33
e-mail: anita@chbn.pl
WWW: http://chbn.pl

Zobacz także:

Wszystkie ogłoszenia w kategorii: Nieruchomości > Sprzedam > Mieszkanie