Fajnej kobiety z okolicy poszukuję fajny mąż...

Dodano: środa, 14 sierpnia 2019 r., 11:49 | Ważne do: środa, 21 sierpnia 2019 r., 11:49

Treść ogłoszenia:

Witajcie serdecznie,
Szukam fajnej, rozrywkowej kobiety, która ma czasami ochotę wyrwać się od codzienności i troszkę zaszaleć, zaznać czegoś miłego, skosztować nowości, urozmaicenia lub ma jakieś niespełnione marzenia.
Wiek w zasadzie nie gra roli. Ważne abyś była kontaktowa, dyskretna i pewna swoich czynów. Jak się dogadamy poprzez @ to na pewno będzie miło. Jestem zdania, że zawsze warto spróbować.
Fajnie by było jakbyś była z okolicy, co prawda jestem mobilny i mogę dojechać gdziekolwiek ale zawsze łatwiej będzie się spotkać z kimś z niedalekiej okolicy.

Coś o mnie? Bardzo proszę.
Mam 35 lat, 181 cm wzrostu, 88 kg wagi, wysportowany, wykształcony. Regularnie chodzę na siłownię i staram się aktywnie żyć. Chyba też przez to często niestety mam za dużo energii i nie mam jak jej dobrze spożytkować :) Jest wiele rzeczy, które lubię ale przede wszystkim uwielbiam sprawiać przyjemności kobiecie. Oczywiście też lubię jak się mną ktoś zajmuje i trochę mi tego brakuje.
Jestem masażystą. Lubisz masaże? Chyba śmiało mogę się polecić i porządnie Cię wymasować.
Masaż oczywiście profesjonalny, jaki tylko sobie zażyczysz. Na tym tez możemy poprzestać. Sprawienie Ci przyjemności będzie dla mnie bardzo dużą satysfakcją.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam
M.

Dane kontaktowe:

M.
okolice trójmiasta
tel. 000
e-mail: moon_m@onet.pl

Zobacz także:

Wszystkie ogłoszenia w kategorii: Różne > Towarzyskie