MONTER RUROCIĄGÓW / PRACA W POLSCE I ZA GRANICĄ

Dodano: środa, 14 sierpnia 2019 r., 14:29 | Ważne do: piątek, 13 września 2019 r., 14:29

Treść ogłoszenia:

Firma FIN SERVICE SP. Z O.O. oparta jest na zespole z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w zakresie hydrauliki siłowej oraz instalacji przemysłowych, działająca na skalę światową w różnych dziedzinach przemysłu.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Monter Rurociągów

Miejsce pracy: Miszewo k. Banina

Opis stanowiska:
montaż instalacji rurowych oraz elementów armatury kontrolno-pomiarowej w oparciu o rysunki/schematy hydrauliczne pod nadzorem inżyniera
montaż elementów wykonawczych dla hydrauliki siłowej np. siłowników hydraulicznych
praca w Polsce i za granicą
Wymagania:
Doświadczenie w pracy na stanowisku montera rurociągów lub doświadczenie w pracach ślusarskich
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Mile widziana znajomość technologii łączenia rurociągów
Mile widziana umiejętność gięcia rur i sczepiania spoin metodą TIG
Chęć uczenia się i zaangażowanie w pracy
Gotowość do wyjazdów służbowych
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Atrakcyjny system płacowy oraz premiowy program motywacyjno-lojalnościowy,
Prywatną opiekę medyczna
Otwarte ścieżki rozwoju,
Pracę w młodym, ambitnym i przyjaznym zespole,
Szkolenia branżowe, techniczne i kompetencyjne

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres:
rekrutacja@fin-service.eu
Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości nazwy stanowiska.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Dane kontaktowe:

Fin Service Sp. z o.o.
ul. Gdyńska 48, Miszewo
tel. +48 531 888 941