SPAWACZ TIG / PRACA W POLSCE I ZA GRANICĄ

Dodano: środa, 14 sierpnia 2019 r., 14:32 | Ważne do: piątek, 13 września 2019 r., 14:32

Treść ogłoszenia:

Firma FIN SERVICE SP. Z O.O. oparta jest na zespole z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w zakresie hydrauliki siłowej oraz instalacji przemysłowych, działająca na skalę światową w różnych dziedzinach przemysłu.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Spawacz TIG

Miejsce pracy: Miszewo k. Banina

Opis stanowiska:
Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej i nierdzewnej
Spawanie metodą TIG
praca w Polsce i za granicą
Wymagania:
Co najmniej roczne  doświadczanie w spawaniu metodą TIG
Aktualne uprawnienia spawalnicze
Warunkiem zatrudnienia jest pozytywne przejście prób spawalniczych
Prawo jazdy mile widziane
Gotowość do wyjazdów służbowych
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjny system płacowy oraz premiowy program motywacyjno-lojalnościowy
Prywatną opiekę medyczna
Otwarte ścieżki rozwoju
Pracę w młodym, ambitnym i przyjaznym zespole
Szkolenia branżowe, techniczne i kompetencyjne

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:
rekrutacja@fin-service.eu
Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości nazwy stanowiska.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Dane kontaktowe:

Fin Service Sp. z o.o.
ul. Gdyńska 48, Miszewo
tel. +48 531 888 941
e-mail: rekrutacja@fin-service.eu