Mieszkanie wraz z lokalem na działalność !!

Dodano: czwartek, 12 października 2017 r., 10:35 | Ważne do: sobota, 11 listopada 2017 r., 09:35
Mieszkanie wraz z lokalem na działalność !!

Treść ogłoszenia:

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61,80 m2 wraz z budynkiem przeznaczonym na działalność usługową w Chojnicach.

Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni użytkowej 61,80 m2, usytuowane na parterze budynku mieszkalnego wolnostojącego. W skład powierzchni wchodzą salon z wyjściem na werandę, dwa pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą. Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych, po remoncie, budynek ocieplony, nowa stolarka okienna i drzwiowa, na ścianach gładzie, na podłogach panele. Kuchnia w zabudowie, łazienka w glazurze i terakocie z wysokiej jakości armaturą.

Lokal w budynku wolnostojącym usytuowany w podwórzu o powierzchni około 38 m2. W jego skład wchodzi otwarta przestrzeń oraz toaleta. Nieruchomość nowo wybudowana w bardzo dobrym stanie technicznym, możliwość prowadzenia różnego typu działalności gospodarczej. Wejście bezpośrednio z ogrodu od strony podwórka, jest miejsce na parking, w budynku glazura i terakota na ścianach, na podłogach panele.

W mieszkaniu ogrzewanie gazowe, kominek oraz dodatkowo ogrzewanie podłogowe w kuchni i łazience. W lokalu grzejniki elektryczne.

Na posesji stoi garaż murowany, znajdziemy tam również zadbany ogródek warzywny.

Ze względu na atrakcyjną lokalizację w centrum Chojnic, jest to idealne miejsce do zamieszkania z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej.


Własny biznes i mieszkanie w jednym, centrum miasta, lecz mimo to spokojna okolica !!

Nie czekaj !! Zadzwoń !!

Cena: 290.000 zł

Dane kontaktowe:

Katarzyna
Chojnice
tel. 534 00 50 40
e-mail: katarzyna@chbn.pl

Zobacz także:

Wszystkie ogłoszenia w kategorii: Nieruchomości > Sprzedam > Mieszkanie