Produkcja – Pracownik fizyczny (drukarz)

Dodano: środa, 9 maja 2018 r., 10:41 | Ważne do: piątek, 8 czerwca 2018 r., 10:41

Treść ogłoszenia:

TDC to firma z ponad 20 letnią tradycją działania w branży ochrony przeciwpożarowej.
Poszukujemy pracowników do działu produkcji na stanowisko drukarza.

Wymagania:
Poszukujemy mężczyzn do 50 roku życia, wymagana: punktualność, rzetelność, sumienność, dyscyplina, obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole, umiejętność szybkiego uczenia się, otwartość na nowe wyzwania, precyzja w wykonywanej pracy, umiejętność współpracy z innymi ludźmi,

MILE WIDZIANE:
doświadczenie w zakresie pracy na podobnym stanowisku, znajomość zagadnień związanych z drukiem, sitodrukiem, składem do druku, przygotowaniem do druku, obsługa pakietu graficznego Corel.

UWAGA! FIRMA ZAPEWNI PEŁNE WDROŻENIE PRACOWNIKA NA STANOWISKO: KAŻDY KANDYDAT SPEŁNIAJĄCY POWYŻSZE KRYTERIA I WYKAZUJĄCY WOLĘ PRACY Z NAMI I SUMIENNOŚĆ Z PEWNOŚCIĄ PODOŁA WYZWANIU,

Obowiązki:
Oferujemy pracę w dziale produkcji w charakterze sito-drukarza. Ponadto w zakres obowiązków wchodzą: przygotowanie produkcji, praca przy procesach pobocznych produkcji, asysta przy druku, inne obowiązki na dziale produkcji - szczegóły do omówienia w późniejszym stadium rekrutacji.

Oferujemy:
Stabilne miejsce pracy, w zgranym i zżytym zespole. Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem co gwarantuje stabilną sytuację na rynku, oraz stałość zatrudnienia. Oferujemy również przyuczenie do zawodu, pełne wdrożenie na stanowisko pracy, pełne przeszkolenie. Oferujemy godne i stabilne warunki finansowe, perspektywy rozwoju wiążąc się z naszą firmą.

Prosimy koniecznie o załączanie CV. Będą brane pod uwagę wyłącznie zgłoszenia z załączonym CV.

Na podstawie przesłanych zgłoszeń - firma TDC po ich przeanalizowaniu będzie kontaktować się w celu umówienia dalszego spotkania rekrutacyjnego.

Dane kontaktowe:

Top Design Chwaszczyno
Chwaszczyno
tel. 585528404 wew.47
e-mail: praca@znaki-tdc.com
WWW: http://znaki-tdc.com