Nauczyciel matematyki w szkole podstawowej

Dodano: czwartek, 14 czerwca 2018 r., 17:46 | Ważne do: czwartek, 28 czerwca 2018 r., 17:46

Treść ogłoszenia:

Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Przywidzkiej prowadzona przez Stowarzyszenie Rozwoju Nowej Wsi Przywidzkiej zatrudni nauczyciela matematyki.

Wymagania: wykształcenie kierunkowe, uprawnienie pedagogiczne, umiejętność pracy z dziećmi.

Obowiązki: prowadzenie lekcji matematyki w szkole podstawowej, czynny udział w życiu szkoły.

Oferujemy: pracę w miłej, rodzinnej atmosferze, w małej szkole, możliwości rozwoju zawodowego, pracę w ambitnym i energicznym zespole.

Cechy które cenimy to: pasja, cierpliwość, umiiejętność rozwiązywania konfliktów, miłe usposobienie, innowacyjne podejście do nauki, umiejętność pracy w zespole oraz dobre umiejętności komunikacyjne z dziećmi i rodzicami.
Jeśli nauczanie dzieci jest Twoją pasją i szukasz długofalowej współpracy w miłej atmosferze wyślij do nas swoje CV ze zdjęciem, aby wziąć udział w rekrutacji.

Dane kontaktowe:

Stowarzyszenie Rozwoju Nowej Wsi Przywidzkiej
Nowa Wieś Przywidzka
tel. 606318579
e-mail: renata.kostuch@onet.pl
WWW: http://spnowawies.edu.pl