Sierakowice. Pomóż spełnić marzenia dziewięcioosobowej rodziny o własnym domu

czwartek, 6 października 2016 r., 13:32

Dziewięcioosobowa rodzina zamieszkuje na 25 metrach kwadratowych. Zajmuje jedno pomieszczenie z aneksem kuchennym. Nie posiadają łazienki. Dzieci śpią na materacach na podłodze. Nie mają miejsca do nauki ani do zabawy. Robią wszystko, by podnieść swój status mieszkaniowy. Ich marzeniem jest dom. Z pomocą przychodzi im Kartuskie Centrum Caritas i sierakowicki GOPS, którzy już w sobotę organizują w Gimnazjum w Sierakowicach koncert charytatywny. Przyjdź i dołóż swoją cegiełkę pod budowę nowego domu.

Zobacz pełną treść wiadomości

Może nie znam tych ludzi , ale jestem zdania ,że każdemu trzeba pomóc - pomagać też trzeba umieć. Napisałeś , że rodzice piją , ale czy ktoś spytał dlaczego - może z bezsilności . Zanim kogoś ocenisz poznaj jego punkt widzenia . Prawdą jest , że dzieci nie mogą odpowiadać , za błędy rodziców . Dzieci to później dorośli , dzięki , którym ty dostaniesz lub nie swoją emeryturę . Każdemu trzeba dać szanse , może nie umieją zaplanować wydatków . jestem za pomocą ludziom , którzy o nią proszą ...
stasiu19702   sobota, 8 października 2016 r., 23:03
Nawet jak rodzice piją to dzieciaków szkoda...
Marek Bałuta   piątek, 7 października 2016 r., 19:49
Odnośnie tej rodziny co chcecie pomóc to alkoholicy a pani domu niech się weźnie do pracy a nie liczy na państwo .pomóżcie tym co naprawdę potrzebują pomocy. Wiem że już im pomogliście raz a co oni zrobili kupili sobie kł....da.
audi145   piątek, 7 października 2016 r., 17:35