W. Bonkowski o marszu równości: "To zboczeńcy, trzeba ich izolować"

wtorek, 18 października 2016 r., 12:24

"Pedałować, szybciej pedałować" "uchodźcy to was wszystkich w pień wyrżną" - między innymi takie hasła, eksponując je dodatkowo gestykulacją, wykrzykiwał senator Waldemar Bonkowski podczas marszu równości w stolicy Dolnego Śląska.- To jest zagrożenie. Nie można dewiacji promować jako normę. Dewiację trzeba leczyć, a zboczeńców trzeba izolować - podkreśla w rozmowie z nami senator Bonkowski.

Zobacz pełną treść wiadomości

Violka, póki co Bonkowski piętnuje propagowanie zboczeń co jest moim zdaniem czymś jak najbardziej wskazanym. To , że ty może jesteś na tyle "nowoczesna" i zboczenia są dla ciebie czymś normalnym znaczy tylko tyle, że nieźle i tobie klepki poprzestawiali w główce ;)
Predator   sobota, 22 października 2016 r., 16:43
Gejów najbardziej nienawidzą mężczyźni, którzy sami mają takie skłonności i boją się, że "się wyda". Na złodzieju czapka gore.
Marek Bałuta   sobota, 22 października 2016 r., 15:56
ale dosoliłaś Viola myślę że, jest to wyrażanie własnego zdania tak myślę.
Drab   sobota, 22 października 2016 r., 15:54
Zawsze mnie ciekawiło, dlaczego ci najgorliwsi katolicy, najbardziej zagorzali zwolennicy wiary... tak bardzo nienawidzą mniejszości, innych ras i wyznań? Jacy będą zdziwieni, gdy staną kiedyś przed obliczem Boga i się dowiedzą, że wszyscy byli dziećmi bożymi i każdego należało szanować. Upsss... a miała być aureola... .
violka1   piątek, 21 października 2016 r., 21:33
AGE , ty tak naprawdę? Czy jakieś dopalacze? A może jakieś asysty przy senatorze?? A może wskażesz te wspaniałości bo z wypowiedzi i zdjęć nic wspaniałego nie można dojrzeć ani usłyszeć. Pomazania też.
yogizkartuz   piątek, 21 października 2016 r., 00:07
Popieram.
Marek Bałuta   czwartek, 20 października 2016 r., 20:43
A ty dalej swoje pierdoły piszesz.Na czym polega jego wspaniałość?Na niczym.Znowu chcesz być wyrocznią i zastępować Boga.Udaj się do psychiatry !!!
Leonptak   czwartek, 20 października 2016 r., 16:47
To arcy bajki opowiada. Zdecyduj się na coś. A swoją drogą to senator swoim zachowaniem i wypowiedziami budzi wątpliwości co do swoich preferencji.
yogizkartuz   środa, 19 października 2016 r., 23:03
Nie ma żadnego lobby homoseksualnego. Kto twierdzi inaczej jest najprawdopodobniej masonem.
AgeKruger   środa, 19 października 2016 r., 20:02
Słuchając i oglądając tego jegomościa, można sądzić, że jest obe rańcem bożym. Bo jego wypowiedzi nie mają niczego wspólnego z ewangelią. Chyba, że w Kościerzynie obowiązuje jakaś lokalna wersja ewangelii?? Bo jego wypowiedzi dotyczą i odnoszą się także do części kleru. Przecież sam arcy HOZER mówi o lobby homoseksualnym w kościele a arcy chyba wie o czym mówi mając za przykład Wesołowskiego weselącego się na Dominikanie.
yogizkartuz   środa, 19 października 2016 r., 18:05