Śmiertelny wypadek w Kamienicy Królewskiej (zdjęcia)

niedziela, 4 września 2011 r., 12:17
fot. nadesłane/KP PSP Kartuzy

Na drodze powiatowej pomiędzy Kamienicą Królewską, a Mirachowem doszło w niedzielę do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Kierujący Skodą Octavią 37-letni mieszkaniec Gdańska wypadł z drogi i uderzył czołowo w drzewo. Służby ratunkowe podjęły jeszcze próbę reanimacji, ale niestety nieskuteczną.

Tuż przed godziną 11 kartuscy strażacy otrzymali informację o pojeździe znajdującym się w rowie niedaleko Kamienicy Królewskiej. Po przybyciu na miejsce okazało się, że w Skodzie Octavii znajduje się nieprzytomny kierowca. Był nim 37-letni mieszkaniec Gdańska.

Strażacy natychmiast rozpoczęli akcję ratunkową. Bezzwłocznie zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wydostali mężczyznę z samochodu i przeprowadzili próbę reanimacji. Niestety czynności te nie przyniosły rezultatu. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon o godzinie 11.30.

Szczegółowe okoliczności wypadku bada policja wraz z prokuraturą. Na chwilę obecną wiadomo jedynie, że pojazd zjechał w przydrożny rów, a następnie uderzył czołowo w drzewo. Dokładna godzina zdarzenia również nie jest jeszcze znana.

Droga przez ponad cztery godziny była całkowicie zablokowana. Straty wstępnie wyceniono na 20 tysięcy złotych.

Justyna Marszk
Współpraca: Natalia Bobrowska, Bartłomiej Gruba

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.