Kamienica Królewska. Osobowym w tył ciężarówki

czwartek, 5 kwietnia 2012 r., 18:14
fot. JM

W czwartek około godziny 18 w Kamienicy Królewskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. W wypadku został ranny policjant.

Z nieustalonych dotąd przyczyn opel astra uderzył w tył samochodu ciężarowego marki Jelcz. Prawdopodobnie kierujący oplem poruszał się ze znaczną prędkością i nie udało mu się wyhamować przed powoli podjeżdżającą pod górę załadowaną żwirem ciężarówką.

Kierowca osobówki, policjant z oddziałów prewencji KPP w Gdańsku, z obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala. Ze względu na to, że w wypadku brał udział funkcjonariusz policji, czynności na miejscu prowadziła prokuratura.

Droga Sierakowice-Kamienica Królewska była zablokowana w obu kierunkach przez około godzinę.

red.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.