Auto Części SEBA - mały sklep z dużą ofertą

Uwaga! Niespodzianka dla czytelników Kartuzy.info

piątek, 11 maja 2012 r., 00:10
fot. nadesłane

Dla osoby mało zorientowanej w branży sklep Auto Części SEBA w Kartuzach przy ul. Gdańskiej 29, nie różni się od innych tego typu placówek. Ale wprawne oko kierowcy od razu zauważy, że na półkach jest niemal wszystko, czego potrzebuje jego auto lub motocykl. Jeżeli do tego dodać jeszcze, że jest tam towar dobrej jakości i w różnorodnej cenie, to warto tam po prostu kupować. Najważniejsze - żaden klient nie wychodzi stamtąd z kwitkiem.

Sebastian Dowbusz prowadzi swój sklep od trzech lat. Niech nikogo nie zmyli niewielkie lokum, bo ten fakt nie ma żadnego wpływu na jakość usługi. Korzystają z niego głównie mieszkańcy powiatu kartuskiego, co nie oznacza, że nie zjawiają się również mieszkańcy spoza tego rejonu.

Oferta obejmuje części do wszystkich samochodów osobowych i dostawczych. Znajdują się tam wysokiej jakości, często stosowane na pierwszy montaż części do renault, forda, audi, volkswagena, mercedesa, jak i do wszystkich pozostałych marek. Ale części samochodowe to nie wszystko. Można również zakupić części i akcesoria motocyklowe.

- Nasz klient otrzymuje wszystko, czego sobie życzy - stwierdził właściciel. - Jeżeli czegoś nie mamy na miejscu, wówczas realizujemy zamówienie tego samego dnia, najpóźniej dnia następnego. Gdyby nie było zamienników, ściągamy części z serwisu. Takie wyjście stosujemy w ostateczności. - Klient zawsze jest obsłużony od A do Zet i nie wyobrażamy sobie, aby odchodził od nas z kwitkiem.

Ponadto obsługa sklepu służy doradztwem. Są tam produkty tańsze, ze średniej i najwyższej półki, jeżeli chodzi o cenę i jakość. W związku z tym klient "na dzień dobry" otrzymuje informację, co i za ile może kupić. Stali klienci bardzo sobie chwalą to, iż sklep proponuje dobre zamienniki jak Lemförder, SKF, SNR, FAG, INA, Gates, TRW, ATE a wszystko w dobrej cenie. Sklep posiada szeroką gamę olejów Castrol, Mobil, Shell, Gulf, Total, Elf i wiele innych.

- Motocykliści to grupa klientów, którzy bardzo sobie chwalą to, że w końcu w Kartuzach powstał punkt oferujący części motocyklowe - mówi pan Sebastian.

W sklepie Auto Części SEBA czeka na nich wyjątkowo bogaty i różnorodny zestaw towarów. Dostaną praktycznie wszystko, co jest dostępne w zamiennikach i w oryginałach. Są kurtki, spodnie motocyklowe, kaski, rękawice, kominiarki, akumulatory, filtry, klocki hamulcowe, oleje takie jak Motul, Repsol, Silkolene, Castrol, Mobil i JMC. Do tego napędy - zębatki, łańcuchy, klocki oraz owiewki, gmole i kufry. Nie brakuje też opon do motocykli, skuterów i quadów.

- Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że jesteśmy sklepem patronackim, należącym do sieci Larsson Polska - dodał mój rozmówca. - Jak wiadomo, to renomowana firma, która zajmuje się głównie motocyklami i częściami do nich. Innymi słowy Auto Części SEBA to również LARSSON KARTUZY. Wszystko co zainteresuje klienta na stronie www.larsson.pl może zakupić u nas.

- Co się tyczy motocykli, to podzieliłbym je na trzy kategorie - stwierdził Sebastian Dowbusz. - Są to pojazdy japońskie i europejskie, chińskie i… zabytkowe. Sądzę, że dla hobbystów to nie lada gratka móc kupić na miejscu potrzebne części do WSK, Jawy, Komara, czy Simsona. Zauważyłem, że przykuwa oko stojąca w moim sklepie jawa z 1952 roku, którą można potraktować jako eksponat i ozdobę jednocześnie.

Auto Części SEBA zaprasza również to odwiedzin swojej strony internetowej www.autoczesciseba.pl oraz śledzenia aktualności na facebooku.

"Na deser" coś dla naszych czytelników. Ci, którzy po uważnej lekturze niniejszego tekstu wybiorą się do sklepu Auto Części SEBA, otrzymają 10 procent rabatu na akumulator motocyklowy, do quadów lub skuterów.

Longina Templin

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.