Szymbark. Karambol na K20

Dwie osoby ranne, w tym dziecko

wtorek, 4 września 2012 r., 15:23
fot. BG

We wtorek około godziny 15 na drodze krajowej nr 20, na wysokości skrzyżowania z drogami na Szymbark i Piotrowo doszło do karambolu z udziałem czterech samochodów. Ranne zostały dwie osoby.

Wszystko zaczęło się od pojazdu marki Nissan Primera, który jadąc od strony Kościerzyny, zatrzymał się na skrzyżowaniu sygnalizując zamiar skrętu w lewo. To samo uczyniło jadące za nim Suzuki Swift, ale następne nadjeżdżające pojazdy już nie zdążyły.

Najpierw w stojące już suzuki uderzył inny Nissan Primera, a na nissana najechała jeszcze Honda Accord. Ucierpiało także pierwsze w tej kolumnie auto - czerwony nissan, na który siłą odrzutu wpadło suzuki.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały ostatecznie dwie, a nie jak się pierwotnie wydawało - trzy osoby, 59-letnia kobieta oraz 3-letni chłopiec, którzy zostali przewiezieni do szpitala.

Prawdopodobnie przyczyną wypadku było niezachowanie należytej ostrożności i niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków. Ruch na tym odcinku przez przeszło godzinę był utrudniony i odbywał się wahadłowo.

Bartek Gruba

oj tam czepiacie się-nie przyzwyczailiście sie do jakości artykułów na tym portalu?? :D swoją drogą to nie zazdroszczę tej rodzinie-szkoda dzieciaków-mam nadzieję, ze z nimi wszystko ok będzie.
Konto usunięte 24   wtorek, 4 września 2012 r., 21:26
D Też mi to zdanie nie pasowało :D
dj   wtorek, 4 września 2012 r., 21:23
niezłe... syn nie krzyknal w pore, matka nie siegnela do pedalu(pedala) , bo nie miala takiej dlugiej nogi , ojciec zapomnial zahamowac a corka nie odpalila katapulty...
amor22   wtorek, 4 września 2012 r., 21:17