W Żukowie też strzelali

środa, 12 grudnia 2012 r., 13:30
fot. nadesłane

Strzelanie z karabinka pneumatycznego to już nie tylko domena Kartuz i organizowanej tu Kartuskiej Ligi Strzeleckiej. Podobne zawody rozegrano w ubiegłym tygodniu w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie. Do rywalizacji stanęła młodzież ponadgimnazjalna z całego powiatu.

Zmagania rozegrano na dystansie 10 metrów, a walkę o zwycięstwo stoczyli między sobą zawodnicy dobrze znani już lokalnym miłośnikom strzelectwa. Ostatecznie najcelniej mierzył Damian Kroll (ZSZiO Kartuzy), przed swoim odwiecznym rywalem z KLS - Dawidem Zdrojewskim (ZSP Somonino). Trzecie miejsce zajął Dawid Szwaba (ZSZiO Kartuzy).

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli przedstawiciele Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach, przed Zespołem Szkół Zawodowych
i Ogólnokształcących w Żukowie i Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie.

nadesłane/Natalia Wińska
Oprac. Bartek Gruba

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.