Wyczechowo. Wypadek na krajowej 20

piątek, 4 stycznia 2013 r., 09:39
fot. JM

W piątek około godziny siódmej rano w Wyczechowie zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba została poważnie ranna, cztery inne odniosły lekkie obrażenia. Ruch na tym odcinku przez kilkadziesiąt minut prowadzony był wahadłowo.

Sprawcą wypadku okazał się 25-letni kierowca opla, który chcąc zawrócić wjechał w jeden z wjazdów przy drodze, a następnie usiłował wrócić na drogę cofając. Niestety nie upewnił się co do możliwości bezpiecznego wykonania tego manewru.

W tym samym momencie ten sam wjazd mijał tymczasem prawidłowo jadący kierowca seata. Doszło do zderzenia w wyniku którego do szpitala trafiło aż pięć osób. Cztery z nich na szczęście nie odniosły poważniejszych obrażeń. Gorzej skutki wypadku odczuł kierowca opla.

Zdarzenie spowodowało czasowe utrudnienia w ruchu na tym odcinku, ale po kilkudziesięciu minutach sytuacja wróciła do normy.

BG,JM,NB

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.