Gwiazdor odwiedził strażaków i ich rodziny

poniedziałek, 7 stycznia 2013 r., 14:29
fot. BK

Świąteczne spotkania pracowników Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach i ich rodzin to już tradycja. Nie inaczej było w tym roku, a najwięcej frajdy miały przy tym dzieci naszych strażaków, dla których przygotowano szereg zabaw i atrakcji, a paczki z upominkami wręczył im sam Gwiazdor.

Wspólne tańce, zabawy i wygłupy towarzyszyły kolejnemu już gwiazdkowemu spotkaniu w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach. To jeden z niewielu zakładów pracy, który kultywuje tę popularną niegdyś atrakcję dla swoich pracowników i ich rodzin.

Jak co roku, na przybyłych czekał słodki poczęstunek i paczki z upominkami. Najwięcej radości spotkanie sprawiło jednak maluchom, dla których przygotowano całe mnóstwo atrakcji. Były wspólne tańce i zabawy, do których zachęcała śnieżynka, a nawet gigantyczna pluszowa panda. Pojawił się również sam gwiazdor, na którego czekała w tym roku blisko setka dzieci. Ten nie zawiódł, przynosząc ze sobą mnóstwo łakoci i pozując do pamiątkowych zdjęć.

BG

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.