Borcz. Zderzenie forda i peugeota na K20

sobota, 1 lutego 2014 r., 18:51
fot. NB

W Borczu nieopodal stacji benzynowej doszło w godzinach popołudniowych do zderzenie dwóch samochodów osobowych. Jeden z nich zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do kolizji z pojazdem jadącym w przeciwnym kierunku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, rany odniosły dwie osoby, w tym dziecko.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustala policja. Z relacji świadków wynika jednak, że jadąca od strony Egiertowa kobieta prowadząca Forda Mondeo nagle straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zarzuciło na przeciwny pas ruchu.

Nieszczęśliwe stało się to w momencie gdy pojazd mijał się akurat z podążającym od stron Żukowa Peugeotem 306, za kierownicą którego także siedziała kobieta. Zderzenia nie udało się już uniknąć.

Żadna z kierujących samochodami kobiet nie doznała obrażeń. Poszkodowana została dwójka pasażerów - dorosły mężczyzna który z powodu niezapiętych pasów uderzył się w głowę oraz dziecko.

BG, NB

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.