Grzybno. Rusza II Turniej Tenisa Ziemnego

piątek, 16 maja 2014 r., 19:11
fot. archiwum/nadesłane

Rozpoczęły się zapisy do Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Kartuz. Organizatorzy przewidują tym razem udział nie 16, a 24 zawodników. Wolnych miejsc jest jednak coraz mniej. Zapisy pod numerem tel. 606 993 749.

Rozgrywki tenisa ziemnego to jedna z najnowszych inicjatyw Kaszubskiego Stowarzyszenia Sportowego "Sokół". Pierwsza edycja zmagań miała miejsce przed rokiem i zakończyła się pewnym zwycięstwem Pawła Michny, który w finałowym pojedynku zdeklasował Janusza Chmurzyńskiego w dwóch krótkich setach 6:0 6:0.

Już w przyszły weekend ruszyć ma kolejna odsłona tenisowych zmagań. Ponownie pojedynki podziwiać będzie można na kompleksie boisk Orlik 2012 w Grzybie. Organizatorzy planują przyjąć do turnieju 24 graczy, którzy następnie podzieleni zostaną na osiem 3-osobywych grup. Awans do fazy pucharowej wywalczy po dwóch najlepszych zawodników z każdej z grup.

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest uiszczenie wpisowego w wysokości 20 zł i... uprzedzenie innych chętnych. Wolnych miejsc cały czas bowiem ubywa. Kontakt telefoniczny: 606 993 749.

Bartek Gruba

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.