Hopowo. Wypadek na krajowej "20" - ranne dziecko

niedziela, 25 maja 2014 r., 13:14
fot. nadesłane/OSP Hopowo

Dziecko zostało ranne wypadku, do którego doszło w sobotnie popołudnie w Hopowie na krajowej "20" w miejscowości Hopowo. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe VW Passat i VW Golf.

Do zdarzenia doszło w sobotę tuż po godzinie 18. na drodze krajowej "20" między Hopowem a Wyczechowem. Jak wynika ze wstępnych informacji, oba samochody jechały w tym samym kierunku. Jadący pierwszy VW Golf zwolnił, w porę wyhamować nie udało się kierującemu VW Passatem, który uderzył w tył golfa. Najprawdopodobniej przyczyną zdarzenia była nieostrożność kierującego passatem i śliska nawierzchnia.

W wyniku wypadku ranne zostało dziecko, które zostało przetransportowana do szpitala.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Hopowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL
info. OSP Hopowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.