Zapisz swoje dziecko do Szkółki Piłkarskiej "Jedyneczka"

czwartek, 29 maja 2014 r., 08:47
fot. nadesłane

Szkółka Piłkarska Jedyneczka dokonuje zapisów chłopców do grupy wiekowej: 2007/2008. Zapisów będzie można dokonać w najbliższą sobotę, 31 maja w godzinach od 8.30 do 10. Wtedy też odbędą się ostatnie zajęcia piłkarskie dla roczników 2007/2008.

Już w najbliższą sobotę (31 maja) w Szkole Podstawowej nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach odbędą się ostatnie zajęcia piłkarskie dla roczników 2007/2008. Spotkania sportowe dla dzieci z oddziałów przedszkolnych trwają od lutego br. Ich organizatorem jest Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki w Kartuzach.

Jednocześnie będzie to spotkanie, na którym będzie można zapisać chłopców do nowej grupy, która od sierpnia rozpocznie zajęcia w ramach Szkółki Piłkarskiej Jedyneczki. Ostatnie zajęcia poprowadzi pan Adrian Ostoja - Lniski. Będzie on również prowadził grupę od sierpnia.

Zajęcia odbędą się na boisku przyszkolnym, w godzinach 8.30 - 10.00.

Informacji udziela również pan Paweł Pytka (koordynator szkółki, 515-349-710,
http://jedyneczka.futbolowo.pl/).

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!!!

Dariusz Zalewski

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.