XI Festyn Rodzinny w Klukowej Hucie

wtorek, 3 czerwca 2014 r., 11:41
fot. nadesłane/Ilona Chmurzyńska

Z okazji Dnia Dziecka przy miejscowej szkole w Klukowej Hucie odbył się XI Festyn Rodzinny. Organizatorzy zadbali by nie zabrakło atrakcji dla całych rodzin, a szczególnie dla ich najmłodszych członków. Wszak to właśnie 1 czerwca świętowały dzieci.

Festyn Rodzinny w Klukowej Hucie jest już tradycją i okazją do integracji społeczeństwa oraz wspólnej zabawy. Jak na imprezę rodzinną przystało nie zabrakło atrakcji dla całych rodzin.

W programie festynu znalazły się takie niespodzianki, jak: bezpłatna ścianka wspinaczkowa, dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, pokaz motocykli, występy artystyczne w wykonaniu dzieci, konkursy dla rodzin, kącik przedszkolaka, bański mydlane i wiele innych.

Jak przyznają uczestnicy, zabawa mijała w radosnej i przyjaznej atmosferze. Dopisała zarówno frekwencja wśród biesiadników, jak i pogoda.

Kolejny festyn już za rok.

oprac. Anna Lehmann
info. Ilona Chmurzyńska

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.