Druhowie z Miechucina bezkonkurencyjni

niedziela, 15 czerwca 2014 r., 18:48
fot. NB

14 drużyn pożarniczych stanęło w szranki o tytuł najsprawniejszej ekipy w gminie Chmielno. Wśród druhów czynnych w tym roku triumfowali ochotnicy z Miechcina, którzy nie tylko zwyciężyli w klasyfikacji generalnej, ale też stanęli na najwyższym stopniu podium w nieregulaminowym ćwiczeniu alarmowo-bojowym i indywidualnej sztafecie pożarniczej.

Na stadionie w Reskowie w niedzielę rozegrano zawody w sporcie pożarniczym drużyn OSP z terenu gminy Chmielno. W sumie w rywalizacji wzięło udział 14 teamów.

Ochotnicy tradycyjnie zmierzyli się w musztrze, sztafecie pożarniczej oraz ćwiczeniach alarmowo -bojowych. W klasyfikacji generalnej wśród członków czynnych puchar zwycięzców wznieśli druhowie z Miechcina, którzy w ostatecznym rozliczeniu byli szybsi od swoich kolegów.

OSP Miechucino triumfowało także w nieregulaminowym ćwiczeniu alarmowo - bojowym oraz w indywidualnej sztafecie pożarniczej 7x50.


NB

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.