Z kasy kartuskich wodociągów zniknęły pieniądze?

wtorek, 5 sierpnia 2014 r., 15:44
fot. nadesłane

Kartuska prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie przywłaszczenia pieniędzy z kasy Kartuskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Zawiadomienie w tej sprawie do śledczych skierował dyrektor instytucji.

Do Prokuratury Rejonowej w Kartuzach wpłynęło zawiadomienie o brakujących środkach w kasie kartuskich wodociągów.

- Prowadzimy postępowanie w sprawie przywłaszczenia powierzonych pieniędzy na szkodę Kartuskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Postępowanie toczy się obecnie w sprawie w celu ustalenia okoliczności zaginięcia pieniędzy - mówi prokurator rejonowy Marek Kopczyński.

Dotychczas nikt nie usłyszał zarzutów w tej sprawie. Śledczy nie podają też kwoty, która miałaby zniknąć z kasy wodociągów, gdyż na razie trwa weryfikacja tej podanej w zawiadomieniu z rzeczywistą sumą przywłaszczonych środków.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.