Sulęczyno. Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

poniedziałek, 11 sierpnia 2014 r., 14:14
fot. NB

W musztrze, sztafecie pożarniczej oraz ćwiczeniu bojowym konkurowali ochotnicy z terenu gminy Sulęczyno. Bezkonkurencyjni okazali się druhowie z Sulęczyna, którzy zwyciężyli w klasyfikacji ogólnej, natomiast Puchar Wójta trafił w ręce druhów z Mściszewic.

Na stadionie w Sulęczynie odbyły się ostatnie w powiecie gminne zawody sportowo - pożarnicze. W szranki o tytuł najsprawniejszej drużyny stanęły trzy jednostki z terenu gminy Sulęczyno: OSP Sulęczyno, Kistowo oraz Mściszewice. Emocji nie brakowało, a duch rywalizacji towarzyszył zawodom do ostatniej konkurencji.

W sztafecie pożarniczej oraz ćwiczeniu bojowym najlepsi okazali się gospodarze. Z kolei ćwiczenie alarmowo - bojowe najszybciej wykonali druhowie z Mściszewic.

Sporo emocji licznie zgromadzonej publiczności dostarczyły też rozgrywki młodzieżowych drużyn pożarniczych, które w tym roku będą startować w zawodach powiatowych w Szymbarku już za tydzień. W rywalizacjach drużyn męskich zarówno w kategorii wiekowej 12 - 15 lat oraz 15 - 18 lat bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z Sulęczyna. W pojedynku żeńskim puchary dla zwyciężczyń trafiły do Sulęczyna oraz Kistowa.

Po wręczeniu pucharów i nagród dla wszystkich zawodników, jak i uczestniczących w zawodach mieszkańców odbył się festyn strażacki.

NB

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.