Stowarzyszenie Kobiet Zgorzałego w Zakopanem

poniedziałek, 25 sierpnia 2014 r., 11:44
fot. nadesłane/Stowarzyszenie_Kobiet_Zgorzałego

W połowie sierpnia "Stowarzyszenie Kobiet Zgorzałego", wraz z radnym Grzegorzem Zwarą, wzięło udział w V Europejskich Targach Produktów Regionalnych w Zakopanem.

Stowarzyszenie wystawiło swoje stoisko już po raz trzeci. Przez sześć dni licznie przybyłych gości do Kaszubek przyciągały: tabaka, chleb ze smalcem i nalewka.

Wśród odwiedzających wyróżnić można delegację powiatu kartuskiego wraz ze starostą, wicestarostę Tatrzańskiego - Andrzeja Skupnia, komisję europejską z organizatorami - Edwardem Styrczulą-Maśniakiem i Andrzejem Fetcińskim oraz Karsten Schmitt z Berlina. Oprócz ich, codziennie stanowisko "Zgorzałek" wizytowała gaździna prowadząca targi i regionalista górski.

- Najbardziej jednak integrację ułatwiała tabaka, przyciągając do nas zarówno odwiedzających, jak i uczestników targów - mówi Zyta Górna, prezes Stowarzyszenia Kobiet Zgorzałego.

V Europejskie Targi Produktów Regionalnych w Zakopanem to druga taka, impreza w Europie zaraz po Turynie.

Panie ze Stowarzyszenia przekazują, że w Zakopanem spotkały wielu turystów z Kaszub, a w tym Dariusza Zelewskiego, przewodniczącego Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.