Glincz. Wypadek z udziałem dwóch motocykli

niedziela, 19 października 2014 r., 17:41
fot. LT

W niedzielę około godziny 16, w Glinczu na drodze krajowej nr 20 miał miejsce wypadek z udziałem dwóch motocykli. Jak wynika z zeznań świadków, jadący od strony Żukowa w kierunku Kościerzyny, kierowca sportowego motocykla zahaczył o stojący na skrzyżowaniu z drogą podporządkowaną jednoślad.

Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną wypadku mogła być nadmierna prędkość. Kierujący motocyklem został przetransportowany helikopterem do szpitala, zaś dwójka osób z drugiego jednośladu nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Szczegóły wypadku są przedmiotem ustaleń policji.

LT, MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.