Żukowo. Złoci jubilaci uhonorowani medalami

poniedziałek, 3 listopada 2014 r., 13:58
fot. nadesłane

W piątkowe południe w restauracji Gryf spotkali się jubilaci, którzy obchodzili Złote Gody. 23 pary małżeńskie odebrały medale, gratulacje, kwiaty i upominki. Życzenia zdrowia, szczęścia i wytrwałości na kolejne lata złożyli przedstawiciele władz gminy oraz ks. Czesław Las, proboszcz parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Żukowie.

Wszyscy jubilaci otrzymali z rąk burmistrza Jerzego Żurawicza medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP medale. Adam Okrój, przewodniczącego Rady Miejskiej przekazał kwiaty i upominki - najnowszy album Macieja Kosycarza oraz słodkości.

Przy wspólnym poczęstunku był czas na rozmowy i wspomnienia, a czas umilał im występ Igi Fierki oraz pary tanecznej z Trójmiejskiego Klubu Sportowego Black Dance.

W tym roku medale otrzymali:

Kazimiera i Stefan Cymanowie z Chwaszczyna, Teresa i Zygmunt Czajowie z Banina, Bożena i Lubomir Fiszerowie z Chwaszczyna, Jadwiga i Gerard Fopke z Tuchomia, Maria i Albin Gollnauowie z Żukowa, Alina i Tadeusz Juźwiakowie z Banina, Regina i Edmund Kiedrowscy z Sulmina, Lidia i Wiktor Kobiela ze Skrzeszewa, Danuta i Andrzej Kokotowie z Chwaszczyna, Irena i Józef Kryszewscy z Czapel, Adela i Henryk Kustuszowie z Chwaszczyna, Halina i Ginter Lewańczykowie z Żukowa, Wanda i Kazimierz Lubakowie z Żukowa, Janina i Ignacy Młyńscy z Łapina, Teresa i Mamert Orlikowscy z Łapina, Irena i Franciszek Petowie z Żukowa, Ludwika i Stanisław Richertowie z Żukowa, Sabina i Julian Rotterowie z Borkowa, Jolanta i Jan Szrederowie z Żukowa, Urszula i Brunon Węsierscy z Sulmina, Brygida i Tytus Wilscy z Chwaszczyna, Irena i Franciszek Wyszeccy z Żukowa oraz Krystyna i Bernard Zielonkowie z Widlina.

Nadesłane/UG Żukowo
oprac. L.T.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.