Przyjdź na debatę z kandydatami na burmistrza!

poniedziałek, 3 listopada 2014 r., 15:21
fot. archiwum

W poniedziałek w Centrum Kultury w Kartuzach odbędzie się debata z udziałem kandydatów na burmistrza Kartuz, we wtorek w Szkole Podstawowej w Żukowie z pretendentami do objęcia fotela burmistrza Żukowa. Przyjdź na spotkanie i dowiedz się jakie wizje rozwoju Twojej gminy mają osoby ubiegające się o Twój głos.

Organizatorem debat jest Dziennik Bałtycki. Spotkanie będzie podzielone na kilka części. Kandydaci zmierzą się z pytaniami dziennikarzy, mieszkańców i swoich konkurentów.

Debata z udziałem kandydatów na burmistrza Kartuz będzie miała miejsce w poniedziałek o godzinie 17.30 w Centrum Kultury w Kartuzach. Pretendenci do objęcia władzy w Żukowie z serią pytań zmierzą się we wtorek o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej im. Obrońców Wybrzeża przy ul. Gdyńskiej w Żukowie.

Weź udział w debacie. Poznaj program kandydatów i oceń, na kogo oddasz swój głos 16 listopada!

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.