Ostrzyce. Dwieście lat dla Elżbiety Mionskowskiej

środa, 5 listopada 2014 r., 14:09
fot. nadesłane/USC Somonino

Nie sto, a dwieście lat Elżbiecie Mionskowskiej życzyli goście na jej poniedziałkowych urodzinach. Mieszkanka Ostrzyc obchodziła bowiem wyjątkowy jubileusz - setnych urodzin. Poza liczną rodziną, solenizantce najserdeczniejsze życzenia złożyły też władze somonińskiego samorządu.

Dostojna jubilatka Elżbieta Mionkowska urodziła się 3 listopada 1914 roku. Pomimo sędziwego wieku nie opuszcza Jej dobry humor, często się uśmiecha, a jak co roku wspominamy. Pani Elżbieta nadal uwielbia grę w karty i wykreślanki.

Z okazji jej setnych urodzin z życzeniami przybyli nie tylko najbliżsi, ale też urzędnicy. Z najserdeczniejszymi życzeniami, aby każdy kolejny dzień przyniósł wiele radości, wytrwałości i miłości w otoczeniu, do mieszkanki Ostrzyc przybyli wójt Marian Kryszewski, z-ca kierownika USC Bernadeta Licau, radny Andrzej Czapliński oraz przedstawiciele rady sołeckiej z Ostrzyc - sołtys Agata Kunowska, Ryszard Paczoska i zięć Ryszard Richert.

Oprócz życzeń Pani Elżbieta otrzymała z rąk Wójta kwiaty wraz z upominkiem.

AL
info. z-ca kierownika USC Bernadeta Licau

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.