Jerzy Żurawicz - kandydat na burmistrza Żukowa

piątek, 14 listopada 2014 r., 10:29
Jerzy Żurawicz - kandydat na burmistrza Żukowa Jerzy Żurawicz - kandydat na burmistrza Żukowa fot. nadesłane

List Jerzego Żurawicza, kandydata na burmistrza Żukowa, do mieszkańców tego miasta i gminy.

Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Żukowo!

Wiele wspólnie udało Nam się zrobić.

Dziękuję Państwu za wsparcie i zaangażowanie w Nasze wspólne, gminne sprawy. To dzięki Państwu i dla Państwa tak dużo zrealizowaliśmy. Powstały: Park Jubileuszowy z fontanną i placem zabaw, skatepark, miejsca rekreacyjne i centra wsi w całej gminie, siłownie zewnętrzne i oczywiście długo wyczekiwana, nowoczesna i ekologiczna Szkoła Podstawowa w Baninie. Wybudowaliśmy i zmodernizowaliśmy 33,7 km dróg, 13,9 km kanalizacji i 9,69 km wodociągu. Łączna kwota inwestycji to 90 mln zł, na które udało się pozyskać aż 25 mln środków zewnętrznych.

Dzięki intensywnej pracy na rzecz Naszej Gminy, Żukowo znowu jest w czołówce ogólnopolskich rankingów. Z 227 miejsca Gmina Żukowo uplasowała się na silnym 30 miejscu w rankingu "Małe Miasta. Sukces infrastrukturalny"; 3 miejsce zajmujemy w rankingu "Najlepszych gmin rolniczych pod względem tempa rozwoju infrastrukturalnego". Szanowni Mieszkańcy, liczby nie kłamią. To są fakty, z których jesteśmy dumni! Nie pozwólmy nikomu umniejszać Naszych dokonań.

Działajmy dalej skutecznie dla Naszego wspólnego dobra. Już teraz budujemy nowoczesne Centrum Zarządzania Kryzysowego z Remizą Strażacką w Żukowie, dążymy do zwiększenia bezpieczeństwa między innymi poprzez budowę oświetlenia ulicznego w poszczególnych miejscowościach. Rozbudowujemy Szkołę Podstawową w Pępowie i Miszewie, kontynuujemy budowę ulicy Armii Krajowej przez miejscowość Żukowo. Już w przyszłym roku powstanie przystań kajakowa w Żukowie oraz ścieżki rowerowe od Rębiechowa do Żukowa.
To, co obiecujemy to realizujemy!

Postawmy na odpowiedzialność, doświadczenie i skuteczność! Zapraszam do oddania głosu na mnie w dniu 16 listopada.

Pozdrawiam,
Jerzy Żurawicz

Ogłoszenie opłacone ze środków Komitetu Porozumienie Samorządowe dla Kaszub

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.