Gmina Przodkowo: komentarz powyborczy

wtorek, 18 listopada 2014 r., 10:49
fot. archiwum

Ogłoszenie oficjalnych wyników wyborów jeszcze nie nastąpiło, ale wszystkie rozstrzygnięcia znane są już praktycznie od wczesnych godzin poniedziałkowego poranka. Jak efekty głosowania mieszkańców gminy Przodkowo ocenia Andrzej Wyrzykowski, który ponownie uzyskał mandat zaufania od mieszkańców?

Andrzej Wyrzykowski: Bardzo dziękuję wszystkim mieszkańcom gminy Przodkowo za naprawdę wspaniałą postawę, za dużą frekwencję. Za chęć pokazania tego, że wspólnie razem jako wszyscy mieszkańcy i wybrani przez nich radni i wójt realizujemy nasze wspólne marzenia. Jest to dla mnie ogromna radość, a zarazem wielkie zobowiązanie, abyśmy wspólnie z pracownikami urzędu dalej uczciwie i rzetelnie pracowali na rzecz naszej małej ojczyzny, realizowali te założenia, które sobie wspólnie nakreśliliśmy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.