Przodkowo. Dariusz Toporek przewodniczącym rady gminy

wtorek, 2 grudnia 2014 r., 12:49
fot. nadesłane/UG_Przodkowo

Dobiegła końca pierwsza sesja Rady Gminy Przodkowo w kadencji 2014-2018. Nowo wybrani rajcy podzielili się już rolami w samorządzie. Fotel przewodniczącego uzyskał Dariusz Toporek, wiceprzewodniczącymi zostali: Tadeusz Pupacz i Maria Stasik.

W obradach uczestniczyli nie tylko radni, którzy otrzymali samorządowy mandat na najbliższe cztery lata, ale także wójt Andrzej Wyrzykowski. Sesję poprowadził najstarszy radny, Alojzy Byczkowski.

Najważniejszym punktem pierwszej sesji był wybór prezydium rady oraz składu poszczególnych komisji stałych. Dokonano także zaprzysiężenia radnych i wójta, Andrzeja Wyrzykowskiego.

Komisja Rewizyjna:
- Jerzy Kuchta
- Jerzy Czerwinski
- Artur Fularczyk
- Zbigniew Kryszewski
- Józef Wilczewski

Komisja Edukacji, Rozwoju, Promocji i Budżetu Gminy
- Dariusz Toporek
- Beata Krauza
- Tomasz Węsiora
- Maria Stasik
- Tadeusz Pupacz

Komisja Rolnictwa, Infrastruktury i Ochrony Środowiska
- Franciszek Walkusz
- Edmund Kreft
- Alojzy Byczkowski
- Mirosław Kroll
- Stanisław Miąskowski

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.