Jerzy Grzegorzewski - "Chcę podziękować wszystkim za aktywne uczestnictwo w wyborach"

środa, 3 grudnia 2014 r., 12:42
fot. internet/grzegorzewski-chmielno.pl

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Gminy Chmielno!

Za nami wybory samorządowe 2014. Dzięki głosom większości społeczeństwa gminy Chmielno otrzymałem w nich mandat do kierowania chmieleńskim samorządem.

Chciałbym podzielić się z Państwem moją wielką radością, że dane mi będzie służyć mieszkańcom naszej małej ojczyzny, jako wójt przez najbliższe cztery lata.

Chcę podziękować wszystkim Państwu za tak aktywne uczestnictwo w minionych wyborach. Niezwykle wysoka frekwencja to świadectwo Państwa wyjątkowej dojrzałości obywatelskiej i troski o przyszłość Państwa miejscowości i całej gminy.

Szczególne podziękowania kieruję do tych Szanownych Mieszkańców, którzy obdarzyli mnie swoim zaufaniem, oddając na moją osobę swój jakże ważny głos. Dziękuję serdecznie za okazane mi wyrazy sympatii oraz gesty poparcia dla mojej kandydatury w wyborach. Pomogły mi one przetrwać gorący i chwilami niezwykle trudny dla mnie okres kampanii wyborczej.

Przed nami cztery lata wspólnego budowania, wspólnego tworzenia Przyjaznej Gminy Chmielno. Zdaję sobie sprawę, że będzie to okres mojej wytężonej pracy, jako szefa samorządu. Jestem jednak przekonany, że również Państwa pozytywna energia, jaka wyzwoliła się w czasie wyborczych dyskusji, zaowocuje wieloma ciekawymi inicjatywami. Mam nadzieję, że te Państwa pomysły i propozycje pomogą mi realizować potrzeby mieszkańców gminy. Tak jak deklarowałem w czasie wyborczych spotkań z mieszkańcami, chcę Państwa informować o planach dotyczących rozwoju gminy Chmielno. Głęboko wierzę, że w takich pozytywnych zamierzeniach samorządu będę wspierany przez radnych gminy Chmielno, którym jeszcze raz gorąco gratuluję wyboru na to zaszczytne stanowisko. Proszę wszystkich mieszkańców gminy o udzielenie im wsparcia oraz kredytu zaufania na czas rozpoczynającej się kadencji.

Z poważaniem,

Jerzy Grzegorzewski

Materiał wyborczy: KWW Przyjazna Gmina

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.