Maks. Jasełka z przedszkolakami w świetlicy wiejskiej

piątek, 12 grudnia 2014 r., 11:44
fot. nadesłane/GOK_Chmielno

W środę, w świetlicy wiejskiej w Maksie odbyły się jasełka. Przedstawienie wystawiły przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Chmielnie, a także dzieci ze świetlicy w Maksie pod kierunkiem nauczycielek Pauliny Penkowskiej i Natalii Stolc.

Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci, bożonarodzeniowa dekoracja sali - stajenka z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem i brzmiące w tle kolędy. Mali artyści z dużym zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role oraz prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Wyjątkowe przedstawienie obejrzeli rodzice, dziadkowie oraz zaproszeni goście: Jerzy Grzegorzewski - wójt gminy Chmielno, Zofia Klein - sołtys Przewozu, Witold Maćków - dyrektor Zespołu Szkół w Chmielnie oraz Wanda Szczęsna - dyrektor GOKSiR w Chmielnie.

Wójt gminy życzył obecnym zdrowych i spokojnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku. Na zakończenie, po wspólnym śpiewaniu kolęd z zespołem "Szokers" oraz poczęstunku przygotowanym przez rodziców, dzieci wręczyły przybyłym gościom wykonane własnoręcznie upominki.

nadesłane: GOK_Chmielno,
oprac. MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.