Pomóż wygrać stężyckiej fundacji "Zdrowie na Końskim Grzbiecie"

środa, 17 grudnia 2014 r., 13:56
fot. internet/bzwbk.pl

Stężycka fundacja "Zdrowie Na Końskim Grzbiecie" oraz kółko artystyczne "Na skrzyżowaniu marzeń" wspólnie złożyły wniosek o dotację w projekcie "Tu mieszkam, tu zmieniam". Fundacja otrzymała już grant w ramach konkursu, teraz walczy o dodatkowe środki, na realizację dowolnego celu, głosowanie odbywa się na stronie BZWBK. Nie zostało wiele czasu, ponieważ głosować można do 21 grudnia!

Dodatkowe nagrody wynoszą 2.000, 3.500 oraz 5.000 zł. Nagrody otrzymają organizacje, które zdobędą największą liczbę głosów na stronie konkursu.

Tak swój projekt, na stronie konkursu, promuje fundacja "Zdrowie na Końskim Grzbiecie":

Korzyści z naszego projektu mogą mieć wszystkie osoby odwiedzające Stężycę - malowniczą wioskę na Kaszubach. Beneficjentem będzie Fundacja "Zdrowie na końskim grzbiecie".

Musimy wspólnie działać i odpoczywać mając świadomość tego, co się dzieje w naszym środowisku dla drugiego człowieka. W ramach projektu odbędzie się minimum 10 warsztatów dwugodzinnych oraz wystawa wieńcząca projekt" Tu mieszkam, tu zmieniam".

Zaplanowaliśmy przy współpracy z kółkiem " Na skrzyżowaniu marzeń " ze szkoły w Klukowej Hucie zorganizowanie zajęć artystycznych oraz terapeutycznych odbywających się na terenie szkoły, siedzibach organizacji oraz w plenerze.

W ramach spotkań odbędą się warsztaty, podczas których wspólnie z małymi artystami będziemy poznawać zakres działań organizacji oraz projektować wzory udekorowania ławeczek oraz zaprojektowanie z uwzględnieniem roślinności, miejsca w którym ławeczki staną.

Podczas zajęć uczestnicy będą doświadczać różnych technik plastycznych, tworzyć prace, które zaprezentujemy podczas wystawy na zakończenie projektu. Brakuje nam w wiosce ławeczek a mamy głowy pełne pomysłów i potrzebę tworzenia, współpracy dzieci i młodzieży z osobami bogatymi w wiedzę i doświadczenie.

Nadesłane: Janina Konkel,
oprac. MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.